Proč animované vánoční přání ?

Animované přání je originální, ekologické, finančně výhodné, můžete ho rozeslat neomezenému počtu adresátů a můžete tak učinit i na poslední chvíli. Jako bonus vám ke každému zakoupenému animovanému přání připravíme i statickou grafiku ve stejném motivu tzv., e-vánoční přání.

Co všechno lze u vánočního přání změnit?

Do vybraného motivu dosadíme logo vaší společnosti, znak obce nebo jakýkoliv zaslaný symbol. Všechny texty zobrazené v náhledu lze upravit, stejně tak je možné přizpůsobit barevnost pozadí tak, aby více ladilo s vaším logem. Podkladová hudba je pouze ilustrační, po odsouhlasení vizuálního stylu jí nahradíme za licenční.

Jak se animované vánoční přání rozesílá a kam všude ho mohu umístit?

Animované vánoční přání se neposílá přímo v emailové zprávě. Po odsouhlasení finální podoby vám přání zašleme ve velkém rozlišení. Následně už ho stačí nahrát na YouTube kanál a svým adresátům poslat odkaz, obdobně jako u klasických webových stránek. Nemáte-li svůj vlastní YouTube kanál, nahrajeme ho na náš kanál a zašleme odkaz pro snadné sdílení. Přání lze rozeslat všem adresátům najednou nebo individuálně s možností připsat osobní zprávu. Dále máte možnost přání nahrát a sdílet i na ostatních sociálních sítích. (Facebook, Instagram, Linked-in apod.)

Jak dodat podklady?

Logo posílejte ve křivkách ve formátu AI, CDR, EPS nebo PDF. Pokud si vyberete změnu textu, snažte se váš text formulovat v podobném rozsahu jako u předlohy.

Jak animované přání objednat?

Na emailovou adresu pf@no-limit-studio.cz zašlete kód vybraného motivu, přiložte logo vaší společnosti a v případě změny textu i váš návrh. V emailu zanechte prosím telefonický kontakt pro případ nejasností.
Ceny jednotlivých motivů najdete v detailu každého animovaného přání.

© 2023 No Limit Studio

Všechna práva vyhrazena

­­Potřebujete nezávaznou kalkulaci, nebo jen s nečím poradit? Napište nám.

Najdete nás také na sociálních sítích.